15 Ekim 2009

Theresa Russell Armada'daydı!


En son "Spiderman-3" filmindeki rolüyle hatırladığımız Ünlü ABD’li aktrist Theresa Russell, ünlü müzisyen Michael Melvoin ile Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden sonra ABD dönüşünde İstanbul’a uğradı ve konaklama için Armada Otel'i seçti.

Russell ve Melvoin, Armada'da kaldıkları günlerde, akşam yemeklerini adalar ve tarihi yarımada manzaralı Armada Sera'da aldı ve Armada’ya özgü ev yapımı vişne liköründen de yanlarında götürmeyi ihmal etmedi.


İstanbul'da bulunmaktan duyduğu mutluluk fotoğraflardaki ifadesinden de belli olan Theresa Russell, ayrılmadan önce Armada Onur Defteri'ne, Armada Otel'de geçirdiği zamanın unutulmaz bir deneyim olduğunu şöyle belirtti:

“Burada geçirdiğimiz şu kısa zaman içinde, her şey muhteşemdi. Gördüğümüz en iyi misafirperverlikle karşılaştık. Tekrar geri gelmek, muhteşem şehrinizde daha çok zaman geçirmek ve eşsiz otelinizde yeniden kalmak istiyoruz. Sizin vişne likörünüz bize her zaman, mükemmel yemeklerinizi, servisinizi ve dekorasyonunuzu hatırlatacak.

Her şey için çok teşekkür ederiz.”